Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz 4580693 #146932 üzenetére

    Óh, köszi :B Ez haverom tegnapi statja. 6-ot mentünk együtt, neki itt lett elege a játékból. A csúcs az volt amikor Pilsenen végre beadott egy olyat hogy mi FV 215b és E100, és voltak 9-es tankok is. És még az a csata is 8:15 lett, igaz én több mint egy perccel később indultam el mert valamiért lassan töltött be a gépem. Az talán nyerhető lett volna ha mindketten 4-5k körül sebzünk.

    Mikor Highway-en az ellenfél hat heavyt kap és abból egy Maus, mi meg csak ötöt Maus nélkül, úgy mit csinálsz? 3:15. Mikor 8-as medekkel 10-es csatában 140 és E5 jön szembe Karelia A2-ben mert a mi Mausunk miatt inkább oda mentek és letoltak mindent. Mikor a leosztásból úgy tűnt hogy miénk lehet a hegy Tundrán (mi 7/1 és Skoda T50), de nem mert az ellenség 10 tankkal ment oda, nekünk meg a gyors tankjaink szartak bele, a páncélosok meg elmentek az 1-esre és végigmentek azon a haszontalan részen úgy hogy semmi nem jött velük szembe. Revalorisé szakasz állandó 10-es csatában sokat nem ér, de már prémium fiókot sem veszünk, hacsak nem hozzák rendbe a játékot. Így meg haveromnak a kreditje is elfogyott, de az egyéni probléma.

    Én még mentem egyedül 4 csatát, de most az sem ment, szóval az összesítés nekem is hasonló. Abból a négyből azért kettőt megnyertem, de azokhoz sem volt sok közöm, bénáztam mert felcseszett az a kezdés. Az a legnagyobb baj, hogy az MM módosítás óta egyszerűen nem lehet szakaszban játszani. Sírás és kisregény vége :(((

    (#146931) szbalogh: hajrá, de azért ha lesz kedvem játszani, csak rámegyek arra a TD15-re, nehogy már még egy fórumtárs előbb behúzza a 260-at mint én ;]

    (#146934) Tarill: T-34 és A-43 jó cuccok, nem érdemes átugrani őket hacsak nincs nagy mennyiségű free xp-d. Tartogasd inkább a nagyobb tankok kifullozására szerintem. Bár ha volt már T-54-ed, akkor szerintem fölösleges a másik ággal játszani, a 430 ágyúja elég kaki. Ha nem, akkor is lehet hogy jobb a T-44 felől menni, a buff után statok alapján nem lehet az olyan rossz, és a T-43 sokkal jobb mint az A-44. A svédekről nem tudok nyilatkozni, bár a 10-es érdekelne, de tőlük csak a heavyket húzom.

    [ Szerkesztve ]

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák