Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jagada

    őstag

    válasz nyunyu #122138 üzenetére

    Nemzetenként legalább két tank kel szerintem, mert nem nagyon van olyan kiegyensúlyozott gép amivel egyszerre lehet hozni a sebzést és a killt. Én úgy csináltam a kínait, hogy elkezdtem a WZ 111-1-4-el majd amikor nagyon elhúzott a sebzés vettem mellé egy Type T-34-et, amivel megfordult a történet és sokkal hamarabb lett meg a kill mint a sebzés.
    Szerintem kell egy magas tierü nagyot sebző gép meg egy T5-ös gyorstüzelő ami hozza a fraget a sok kis fogalmatlan tomato közt. Alacsony tierben csak az a rossz, hogy a sok narancs közt mindig megkapom az arty fókuszt bárhol is legyek, vagy bármilyen xar tankban is üljek.

    Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

  • Ebit

    addikt

    válasz nyunyu #122138 üzenetére

    Szerintem a számitod jó, de :

    ráforditható játékidő
    tankállomány
    legénység képezttség
    a killek+ sebzés tekintetében meg szerencse kell hozzá.

    Valaki, nem rágörcsöl, hanem játszik a számára megfelelő tankkal, és idővel meglesz.
    Konkrétan, amikor, nincs többszörös szorzó más küldetés, játszik egy adott tankkakl, amivel jöbn az erdemény,és ha megszakad, másikra vált.
    Nekem, több olyan tankom, van amivel 56 % win rate van, és most sokszor mégse megy velül, ellenben kicsikkel, sikerül eredményt hozni.
    /Pl a japán ágnál, lett meg elöször a 150 kill, 2/3 sebzéssel/.
    Az erősebb ágakat tartogatom a végére, mert a tárasoknál, azért beadja a killeket is, pl AMX 50-100-nál, az egyik napon 20 feletti kill, sok sebzés, a másikon, nagyon gyenge 1-2 kil, de idő van rá.

  • Don Vittorio

    őstag

    válasz nyunyu #122138 üzenetére

    Én a cseheket a T 25-tel csináltam. Nem is akartam feljebb menni. Nem akarok hülyeséget mondani, de azt hiszem, hogy összesen 170 meccset mentem vele. Most 57% a winrate-je, de 62 is volt közben. Egy baj van vele, hogy nagyon gyakran teszi Tier8-akkal szembe. Csak a mission miatt fejlesztettem ki. Az ötösig megvettem szabd XP-ből, aztán 81%-os winrate-tel ültem át a T25-be, de ezt még felkészülésként csináltam, mielőtt elkezdődött a kampány. Jelenleg úgy néz ki a legénysége hogy a második perk a BiA, és az áll 70% körül. Mivel tudtam, hogy mire számíthatok, és, hogy camper statpadder noob leszek, eleve hatodik érzéket és álcasort választottam a legénységnek. Most nyilván nem tolom tovább, átnyergelek a japánokra, de, majd, ha megcsináltam a BiA-t, akkor még a kapitány is meg fogja kapni az álca skillt. Minden esetre, mióta megy a kampány, és új tankokkal játszom, nem tudom tartani a 2200+ napi átlagot, úgyhogy szép lassan esik vissza. Majd kiderül, hogy, ha jó lesz a legénység ezekben a tankokban, mennyit változik a játék képe.
    Ja, TheBraveLionOFFJudah a nicknevem a játékban. :-)

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Új hozzászólás Aktív témák