Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz Zeratul #9307 üzenetére

    nekem van SU-100Y-om, a lövege ultrabrutál, ha jól elbújsz vele lehet csúnya sebzéseket kiosztani vele, eleinte abszolut fun vele tolni. tiger-be 500 sebzés frontból+fire mókás tud lenni. amikor vettem még nem volt csak 1 tier6-om élveztem. DE, a lőszer 1000 kredit körül van, piszok drága, a reload time alap crewval 20 sec körül van, nekem 100-as crewval vent+remmerrel sikerült 13 sec körülre szorítani ami már elfogadható de még így is túl sok bizonyos helyzetekben mivel ugye hiába bújsz el vele 1 lövés alatt felfeded magad és ha nem talált jaj neked, ugyanis ezt a monstrum felépítményt eldugni nem tudod sehova, ha mégis sikerülne a gun depression szinte teljes hiánya miatt úgyse tudsz még1 lövést leadni. páncélja papír és még ha sok dmg-et is sikerül vele kiosztanod alig keres többet netto 20-25-nél prémmel. pedig a winrate-em 54% vele közel 200 meccsből. komolyan gondolkodom rajta, hogy eladjam kreditért. nem lehúzni akartam, de tényleg inkább spórólnék egy jt88-ra utólag.

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák