Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz DVlad #7180 üzenetére

    Egyébként mit számít a wn6 érték? Néha inkább előny, ha alábecsülik az embert. Ha nagyon akar valaki jó wn értéket, akkor nyisson két account-ot és a második account-on tud célirányosan fejleszteni, választani, ami megy neki. Meg először kipróbálja, hogy milyen a játékhelyzet, nyüzsögnek-e az artik megint vagy lehet értelemesen is játszani és akkor használja csak. Meg hasonló trükkök és tippek és akkor az az account-ja nagyon szép és csillogó lesz, mert nem rontják le a próbálgatások, ha van ennek bármi értelme. Pl. 2 éves ákció alatt mentem a KV1-el rengeteget, a meccseim 25%-t, borzalmas statisztikával, mert még csak tanultam, úgyhogy azt gyakorlatilag soha nem fogom kijavítani, biztos ront vagy 100 pont mínuszt, de nem is érdekel.

    Ha esetleg nagy klánba akarsz menni később, akkor lehet egyedül érdekes a stat, de kíváncsiságból régebben nézegettem nagy klánok követelményeit és az értelmesebbek nem eff meg wn6,7 -re mozdulnak, hanem átlagsebzésre. Vannak CW-re alkalmas tankok és mutass azokon brutál átlagsebzést (mondjuk tier8 1800, tier10 2500 felett), aztán hogy mellette mennyi a többi -átlagolt- értéked, az nagyjából nem érdekli őket, esetleg ha van két teljesen egyforma jelölt, akor számít valamit. Van olyan, ahol az is előny, ha már kaptál bant a játékban vagy a fórumban, de az eff meg wn6,7 nem nagyon érdekli őket sem :) persze a dolgok nyilván összefüggnek, nagy sebzést csak jó játékos tud kiosztani, de szerintem lazán kell ezt felfogni, mert ez egy játék, nem szabad a statisztika miatt remegni

Új hozzászólás Aktív témák