Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wanted5

    őstag

    válasz diegho #37469 üzenetére

    Úgy látom, ezt részben nekem is szántad. Jó játékos vagy? talán.., de azért ne hidd már magadról azt hogy mindig mindenkinél mindent jobban tudsz, egy nagyképű ..... vagy, pár hónapja írtad, hogy gyereked született, foglalkoznál akkor inkább vele és a családoddal, minthogy 4 accounton játszol (ja, hogy ez a magyar módi, összecsinálni a kölyköket aztán leszarni őket)

    A játékodról: Talán jó vagy, de nem a legjobb, a számokat hajhászod, nyalják a segged, mert belinkelsz egy 26/28 győzelmet (én a nagy is6 grind alatt 75/100-t csináltam, mégse hencegek vele), de azt még senki se nézte meg, hogy honnan is szedted a nagy számaidat.
    1. nem artyzol
    2. csak olyan tankokkal játszol amivel érdemben lehet befolyásolni 1-1 csatát, gyors, mozgékonyakkal amivel lehet taktikázni.. ez OK semmi probléma nincs vele, de ennek fényében kell megnézni, hogy ki mennyire jó
    ott a most szerzett is6-os tankod, ha annyira istencsászárüberkirály lennél ahogy beállitod magad, akkor azzal se 50% alatt lennél...

    Rólad: nem ismerlek (szerencsére), de vagy a való életben szarrá szopatnak a munkahelyen és máshol, ezért itt éled ki magad, mert te lehetsz a faszagyerek, vagy csak egyszerűen idióta vagy

    Végül magamról annyit, hogy nem tudom másnak mit jelent az online játék, MMORPG, számomra azt, hogy közös játék, a barátaimmal és nem rinyálást/dicsekvést, hogy ki milyen jó meg szar (persze nem szeretek én se veszteni, meg szeretek minél jobb lenni abban amit csinálok, enélkül nekem is kb 50%os lenne, de nem a stat miatt csinálom)
    és a statom, mert még azt mondod a végén, hogy egy 600 wn-esnek mint én könnyű beszélni: 1 2

Új hozzászólás Aktív témák