Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz diegho #250412 üzenetére

    "Nem azt kellene alapnak venni, hogy mit tud a legjobb és arra törekedni, hogy mi is elérjük azt a szintet?"

    rohadtul nem, ez még mindig csak egy játék, ami szórakozás, lazítás, ki mit akar vele kezdeni. esport része már nincs, úgyhogy kb a hajadra kenheted a játéktudásod, konkrét haszna az életben ==> 0 (nem mintha esporttal lett volna, de mégis pár embernek volt onnan valamennyi bevétele). Inkább törekedj arra, hogy kikapcsoljon a játék a lehető legjobban, hogy az élet tényleg fontos dolgaitól kicsit el tudj szakadni. Ilyen szempontból, ha nem szívat nagyon a játék, akkor még egy értelmes szintig azt is elviselem, mert játék közben tényleg nem gondolok másra és ez lenne a fontos egy hobbinál. Főleg a roham mód, de most a frontline is. Pl az "új" pályát még nem ismerem jól, ezért a boroskólával körbefutottam és jól szórakoztam közben, érdekes volt. Az eredmény nem közel 0 sebzés, de még egyszer kérdezem és akkor mi van? :) Nekem tetszett így, ahogy van, hogy felfedeztem a térkép eldugott részeit. Ha nagyon szivat a játék, akkor meg viszontlátás majd holnap vagy utána találkozunk újra.

    Nyilván egy cc, aki ebből tartja el magát részben vagy egészben az más témakör, neki a játszás a munka

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák