Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Remus389 #24163 üzenetére

    Ha a hetvegi 3x20 killert 1M creditre gondolsz, akkor Shermannal, T49-cel, BDR G1B-vel kell loni fejenkent huszat, meg utana valamelyikkel menni meg egy kort.

    Egyebkent az eddigi 3 hetvege alapjan nagyon ugy tunik, hogy egy random T5 heavy, egy random T5 TD, meg egy random T5 med van eppen akcioban.

    Eddig volt
    med:
    - kinai Type T34
    - szovjet T-34
    - amcsi Sherman
    HT:
    - amcsi T1HT
    - angol Churchill I
    - francia BDR G1B
    TD:
    - nemet Stug
    - angol AT-2
    - amcsi T49

    Igy erdemes lehet nekiallni az osszes med, HT, TD agnak, hogy legalabb a T4-ig eljusson az ember veluk, ez hianyzo agankent ~1, max 2 este.

    Ami meg nem volt:
    med:
    - nemet PzIII/IV
    - nemet PzIV
    - amcsi M7
    HT:
    - nemet VK3001H
    - szovjet KV-1
    TD:
    - francia S35-CA
    - amcsi Wolverine
    - szovjet SU-85

    Aztan igy nem pentek este jon a pofaraeses, hogy egy ismeretlen tank van akcioban, amihez csupa ocskavason at vezet az ut, raadasul a freeXP allomanyt meg az elozo heti akcios bontoszokeveny lenullazta.

    Amilyen a formam, jovo heten tuti a PzIV lesz akcios, mivel mar csak azt az agat nem kezdtem el. :DDD
    Mivel a Tig P-Maus vonal nem erdekelt, inkabb a PzIII/IV-vel szivtam, hogy meglegyen a Tiger meg a Panther.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák