Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warton

    őstag

    válasz Dobi 562 #237866 üzenetére

    Mines-ot adom, a Tundrán a domb fontos, de nem annyira, pusztán a domb uralásával nem lehet megnyerni a csatát. A Tundrán, ha el is foglalod a dombot, azért nehéz onnan lejönni előrefelé, mert mindkét oldalon jó kis TD pozik vannak. Talán ha délről támadsz akkor könnyebb előre menni északra. Az északi TD pozi érezhetően gyengébb a délihez képest. Az a bokor nem működik olyan jól, mint a délen kidöntött fa. Északon rendszeresen be tudnak villantani, míg délen kb. esélytelen, ha normális a crew és a pozíciót is rendesen felveszi valaki.

    Rengetegszer tapasztaltam azt, hogy az északról támadó csapat simán elfoglalta a dombot, de onnan már a déli poziban lévő TD-k miatt nem tudott lejönni, mert kapták az áldást, és egyszerűen elolvadtak. Ha a másik oldalt (1-2-es vonal) elvesztik akkor hajukra kenhetik a dombot. Az általad linkelt tundrás képen látható, hogy full egyedül voltál mindenféle cover nélkül, a SU-130PM és a WT is rossz helyen voltak, mert kb. a K9-K10-ben lévő fát kellett volna kidönteniük és amögött kemeplniük, és amikor valaki rádpíkel akkor lőni beléjük 530-at. Ezt a pozíciót csak így lehetett volna egyedül tartani szerintem, a képen látható felállás esetén a vereség eléggé elkerülhetetlen volt, és elsősorban nem a dombra menő tankok kevés száma miatt, hanem a TD-k nem megfelelő elhelyezkedése miatt. szerintem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák