Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • munnergep

    senior tag

    válasz bullseye #23114 üzenetére

    Távol álljon tőlem a "sznobizás". Egyébként igazad van, az is csak egy propaganda film.

    Bassz, a Szakasz-t el is felejtettem, pedig a Vietcong első részét kb. 30x küldtem végig.
    Azért kezdtem el rinyálni, mert annyira unom, hogy minden amerikai hős és igaz ember és minden náci élve ette az áldozatait, ráadásul retardáltak voltak.
    Még a Halál 50 órájában is Henry Fonda nyerte meg a második világháborút, meg Hessler bement a tankjával a benzines hordók közé és persze felrobbant a tank :))
    Kelly hőseit ott fejeztem be, mikor a német tiszt tisztelgett. Igaz, az volt a vége :)

    redzsi: Meggyőztél, tényleg van egy pár jó film is...

    Basszus, én ennyire öregszem? Minden filmet láttam amit írtatok, ráadásul vannak köztük jók is, erre itt rinyálok mint valami fürdős kurv@... tiszta hülye vagyok ma.

    Az E-25-öt biztos, hogy nem nerfelték? Eddig mindent eltaláltam vele, at tankok kupoljája pontlövéssel, stb. Ma kb. 10-ből kétszer találtam el az ellent 250 méterről.

    [ Szerkesztve ]

    "I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

Új hozzászólás Aktív témák