Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz ollie #166790 üzenetére

    Igen, ezt mintha emlitetted volna egyszer, hogy a kedvenced, te nagyon raereztel, vagy nagyon jo palyakra kerulhetsz vele, ha neked bejott :D
    Erdekes, hogy -talan legeloszor- ezzel a tankkal ertem el a leghamarabb a tank aszt valami 13/17 csata utan, mar nem emlekszem vilagosan...Ellenfelkent -es persze ha alacsonyabb tieru tankkal kerultem vele szembe- felelmetes volt, de most valahogy nem erzem ezt, a rosszabbik 120 millis lovege eleg pontatlan, az az erzesem at kell alakitsam a legenyseget BIA-ra, valami borzalom, ahogy mozog nekem ez a tank, mint egy vemhes balna...igaz hogy csak nagyjabol 2 kepesseggel rendelkezo legenyseg van benne,arany nelkui atkepzessel csak romlani fog, mit ajanlasz milyen legyen a legenyseg?
    BIA es meg? A parancsnokra nem kerul igy 6ik erzek, mert nincs ahogy, ha meg 6ik erzeket rakok, akkor nincs BIA, szerinted hogy csinaljam?
    Amugy egy idore jol eltuntel, habar mostanaban neha latlak a haverlistamon...Mehetnenk par kort ezzel a kedvenc vacakkal :DDD

    Azert dombos palyan lehet hasznalni a tornyot, ha nem vagy nagy szogbol korulveve (azaz ha az egyikre nezel, addig a masik oldalrol meg tudja loni a torony oldalat), mar volt hogy 2-3k lepattanot is osszesedtem vele...
    Amikor ovatosabb vagyok es van domb akkor 3k sebzes 2k pattano, ha nem vagyok ovatos es a palya sem engedi, akkor 1k sebzes, par pattano, vagy masik eset: sok pattano 0 sebzeses korom is volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák