Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L4mie

    veterán

    válasz vhw #10788 üzenetére

    aha :)
    tökre igazad van...csak éppen ha a másik is tud játszani a tankkal...akkor a nyúl b*szhatja.
    Persze vonulna az ember, ha az érteles nem arra lőne, hogy leszedje a láncot, oké....hotkey megjavítva, bumm jéé megint nincs lánc, nyekk ;] és tudod mi a bosszantó, hogy tehetetlen vagy, peersze erősen függ a körülményektől, de alapvetően igencsak bosszantó.

    Ne hasonlítsuk már a mariot eltelt majdnem 30 év,a játékok fejlődtek, mi is az igényeink is.
    Azért volt akkoriban IDDQD amikor már végképp besokalltál.
    /persze mindjárt írják 3-an, hogy ők sohhanemnem, szentszüzek...ahaaa/
    Akkoriban ha felment a pumpa kontrollert/billt "vertük" szét, most fröcsögünk a fórumon /legalábbis én/
    CS-ben meg nem kicsi sírás volt és változtatás is.
    Szóval sírhatsz, hogy sírunk aztán visszasírunk, hogy sírsz :) és kész is a 22-es.

    Mindenesetre, ha megint az lesz, hogy próbálom kihozni magamból a maximumot a szobanövények között fölöslegesen....és még jön egy ilyen, akkor majd megint jól besírok, páran bólogatnak, páran meg majd visszaírnak, hogy ne sírjak már, mert én vagyok a béna /valszin igen/, de én ettől jobban fogom magam érezni és a billentyűzetem is ;]

    Amúgy az összes gondot megoldaná, ha nem állandóan páfrányokkal együtt kéne játszani, de ez sajnos a szűrés nem megoldható.

    [ Szerkesztve ]

    Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Új hozzászólás Aktív témák