Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz olivera88 #14142 üzenetére

    Kösz. :D Beszarás jó meccs volt... igazából ennél csak egy jobbra emlékszem, Kamikazéban, de abban azért könnyebb jót menni.
    Elvesztettük, de így is... Two Brothers.. ellenfél bent volt a bázisunkon több hajóval, 2-3 csapattárs viszont visszafordult a velem nyomuló szárnyról, és hősiesen bevédte... én már az ellenfél bázisán jártam 100k körül, mikor a bázisunkról meneküló majd fullhp ellenfél Shiny Horse jött nagy elánnal a könnyű fragekre középen, hogy még ne legyen foglalás, mert nem szerzett elég sebzést (engem akart, mert látta, hogy 25%-on vagyok kb, és a velem utazó NY sincs jobb bőrben :D ) .. egyetértettem, úgyhogy, miközben kiszedtem 1-2 maradék társát a báziusuk környékéről, lenulláztam őt is. Elég núb módon WASDolt, sikerült mindkét oldali torpok számára jól kiszámítanom, hová fog fordulni.. másodikat már nem tudta megjavítani, úgyhogy halálom után velem jött ;]
    Végén nálunk volt a kipucolt bázisunk, pontokkal vezettünk, az ő bázisukon viszont egy 10k hp-s Kongo még maradt, illetve a New Yorkunk, ami velem nyomult végig... annyi dolga lett volna, hogy életben marad kb egy percig. Hát nem megmutatta az oldalát a Kongónak? Eredmény sejthető :(

    Még 5k kellett volna, hogy megdöntsem az abszolút rekordom (Montanás). :D

    Azért legalább itt megmarad:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák