Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Peppo #1150 üzenetére

    Egyetértek veled: aki régebb óta tolja ezeket a játékokat van 1-2 kedvence, sok-sok játékidővel. Ha rugalmas az ember, bepróbálja amit tud, ha szerencséje van, meg is fogja egy újabb. Viszont ott lehet az a faktor, hogy akár önkéntelenül is a kedvenchez hasonlítod a későbbieket és esetleg nem kapnak akkora esélyt amennyit megérdemelnének. Én bevallom jártam így nem egyszer. Nem azt mondom, hogy ha x játék előtt találkozok y-nal, hogy nagyon tetszett volna, hanem akár a sztorit is végigvittem volna vele, vagy utána maradtam volna kicsit, farmolni, stb. Többekkel ellentétben nekem nincs grafikai kifogásom játékok ellen (itt enginere gondolok, nem designera), sok játékot évekkel később ismertem meg, amikor már nagyon olcsó volt. Pl. a Titan Questet ami 2006-os, 2014-ben játszottam (mert a Diablo 2 miatt évekre megutáltam a műfajt).

    Korábban írtam, hogy van potenciál a Wolcenben szerintem is, és nem akkora katasztrófa... de a jelenlegi állapotában erősen fejlődést igényel, ami talán a kért 4 hónapos hibajavítás után lesz is valamikor.

Új hozzászólás Aktív témák