Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 313313

    addikt

    válasz NGA #81513 üzenetére

    Azért a WP és a Facebook elég erős... Én a legújabb béta appal se látok x hozzászólásokat, mert nem jeleníti meg az app (strava, endomondo és egyéb appok megosztásait, vannak csoportok, ahol csak azt látom, hogy valamit megosztottak képen, de magát a képet nem hozza be....). Van, hogy 2-3 napos a legfrissebb dolog az idővonalon... Messenger béta most jutott el odáig, hogy videót is átküldhetek rajta...
    Nem mindenkinek van otthon Apple padja, hogy azon Facebookozzon, nálam/nálunk ez is telefonon történik. A gyerekemről készült fotókat és videókat a facebbokon tudom megosztani(zárt család csoportba, még a 75 éves dédi is vett gépet, hogy mindenről értesüljön...) Ezért ezekre elég fapados a facebbok app még, van, hogy nem jönnek értesítések (mondjuk azok androidon se)...
    Hiába a jó kamera, ha a képeket/videókat nem tudom rendesen megosztani a család többi tagjával...
    Mondjuk netezésre kiváló, gyors. Olyan se volt, hogy megakadt volna a készülék, pl: lezárt képernyőnél felvegyem a hívást...

    HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Új hozzászólás Aktív témák