Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz Boonen007 #81346 üzenetére

    Sorolom az appokat:
    -Lumia storyteller
    -Családi szoba
    -Törölték a Qr kód olvasót az Fm rádió appot a 10-s rendszerből
    -Lumia Beamer,
    -Photobeamer
    -Video Upload

    Van még több is tudtommal de csak ennyi volt eszembe hirtelen.

    Beletörődtem abba hogy a Nokiás és Microsoftos appok és szolgáltatások swype stb jobban van megírva a konkurenciára.

    Beletörődtem abba hogy itt a facebook-ot mesengert nem fejlesztik ne is álmodjak róla hogy egyszer kapok híváslehetőséget benne ami már androidon van.

    Beletörődtem abba hogy nálunk egy normális tv-re való rácsatlakozási lehetőség nincs amit már megoldottak kábellal évek óta az androidnál. Voltak régen jó appok Nokiásak de törölték őket és nem csináltak újat.

    Beletörődtem abba hogy nálunk nincs virtuális valóság vagy éppen egy halom olyan app ami máshol van mivel erre nem fejlesztették le.

    Beletörődtem abba hogy hiába van NFC-m ha a zárt rendszer miatt használhatatlan.

    Beletörődtem abba hogy hiába van bluetooth-om az jobbára csak winphone-al működik.

    Szerettem a rendszert eddig de be kellett látnom ezt az egészet a Microsoft már egy ideje elengedte nem éri meg ez nekik.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák