Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    Udvozletem!

    Olyan kerdesem lenne, hogy van ugye ez a Spotlight funkcio, ahol a lock screen-en kulonbozo kepeket tud leszedni a Win, es random valogatni.
    Privat laptopomon es tobb munkahelyi PC-n is be van allitva, de eleg osszevissza, hogy melyiken is tudom ezt elvezni, mert jopar (koztuk a laposom is), hiaba van "fullos" energiamenedzsmenten, illetve beallitva, h mondjuk 1 ora mulva loje le a kepernyot, megis kb egy perc utan elsotetul a monitor.

    Probaltam a melosgepek monitorainak sajat menujeben szetnezni, hatha van valamilyen energiagazdalkodas beallitva (random 19-21"-es par eves Dell-ek), de nem talatam semmit. Van, amelyiken egesz ejjel megy a Spotlight, mig masokon (pl sajat) egy perc utan energiagazdalkodas vegett lekapcsol a monitor. Hiaba van a PC max energiagazdalkodasra allitva.
    Laptopomon nincs dedikalt menu a monitornak.

    Valakinek otlet, hogy ez miert lehet, vagy mit lehet tenni ellene? Elegge idegesito, mert igy meg kell mozgatni az egeret/lenyomni egy billt, h elojojjon a lockscreen, kemeny egy percig mondjuk. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák