Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz pc360 #80690 üzenetére

    Úgy látszik te nem bírod abbahagyni, azért próbálod még mindig erővel a nem létező igazadat bizonygatni... :U Ráadásul olyan valótlanságot állítva, hogy ez esetben nincsen semmilyen előnye a particionálásnak.... Érdekes módon nem nagyon találtam még olyan hivatalos leírásokat, ahol pl. a Microsoft tömegesen a telepítőfájlok közé történő másolást javasolná... Az meg a másik, hogy a telepítési adathordozón nem véletlenül szoktak normál esetben csak a telepítéshez szükséges fájlok lenni. Az pedig megint szembemegy a nagy elméleteddel, hogy még maga a Microsoft is bevezette a Windows 10-ben a pendrive-ok többpartíciós lehetőségét, talán nem véletlenül. Ez a fölös szórakozás pedig pont az általad preferált megoldásra, a külön mappákkal, azokba történő beillesztéssel / kivágással, rejtettként beállítással stb. igaz... Érdekes módon akkor nem kell ilyenekkel szórakozni, amikor külön partíción vannak a Windows telepítőfájljai. Szóval feleslegesen vergődsz rajta, mert attól hogy ugyan a korábbi módszer is működőképes, még az új ugyanúgy és ráadásul az előbbi ellenében megvannak az utóbbi előnyei.

    Ja, és láttam azt is, hogy a szerkesztés előtt mi volt odaírva... Amin mondjuk nem lepődtem meg, mert nem ritka, amikor beírsz nem odaillő, vagy éppen trágár dolgokat, majd aztán utólag szerkeszted... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák