Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz zaskar #30866 üzenetére

    ""Product not tested for Windows 10 upgrade."
    Na, igen, ez szopás. Egyfelől a Dell sz***k bele, másfelől viszont a Microsoft erőlteti.
    Ezt a Wifi dolgot egyébként nem csak ennnél olvastam, sajnos elég sűrűn előfordul a "hibalistán".
    Egy ismerősöm pl. járt már úgy, hogy otthon kipróbálta, hogy a win10-es laptopján hogyan tudja elérni a mobiltelefonról wifin megosztott mobilnetet, és jól működött. Amikor viszont a világvégén szüksége lett volna valamire, akkor persze ba****tt működni a dolog.

    Nekem asztali gépem van, azon szerencsére nincsenek ilyenek.

    "hogy Totalcommandert használok, és ha így nyitok meg egy képet, akkor nem lehet lapozni a képek között."
    Nem kell ahhoz totálozni, sűrűn előfordul windows intézőből nyitott képeknél is. Lapozz viszssa párat, én tettem be olyan képernyőmásolatot, ahol látszik, hogy a képek közül, ha az elsők valamelyikét nyitom meg, akkor nem tud lapozni, de ha a közepéről választok, akkor van lapozás. De nem mindíg abban a sorrendben, ahogy a windows intéző névsorban mutatja. WWWáááááá.
    Sajnos ez a szép új világ, ezt tudja az UWP. Elvétve láttam egykét normálisan kinéző, és elfogadhatóan működő UWP appot. Ha a Microsoft sem tud alá rendes szoftvert írni, akkor ott a platformmal van valami baj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák