Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz a1200 #29529 üzenetére

    Hagyományos futtatás menünek vista óta nem sok értelme van, ugyanis rendszermanipulációhoz adminjogok kellenek.

    Megoldás: dos-ablak (cmd.exe) futtatása adminként, és így minden parancs, amit ebbe az ablakba írsz, adminként hajtódik végre - pl DXdiag, hibernálás kikapcsolása powercfg-vel, msconfig, regedit, gpedit (group policy editor, itt tiltod le pl az autorun-t)

    "A szoftverbázison néztem meg, ott nincs 64 bites 7zip."
    Nem ők írják a 7zipet, csak tükröznek - ezekszerint nem túl jól. Ne tükrözésekről, hanem inkább közvetlen a szerzőtől töltsd le a progikat...

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Ice&Lime

    veterán

    válasz a1200 #29529 üzenetére

    Saját magad merülj el az os-ben és kezd nézegetni, próbálgatni, ismerkedni vele, ami a te esetedben nem is nehéz, mert már van xp-s háttérismereted, nehezebb annak, akinek élete első os-e a win8, na az érdekes lehet...
    Szerintem meg kellene nyugodnod már és eljátszogatni a rendszerrel, ismerkedni vele és ha majd tényleg nem találod, nem érted, akkor úgy is fognak segíteni.
    Akkor érteném ezt a nagy aggodalmat, ha pl. cpu csere vagy túlmelegedés, leég a táp, folyamatos kék képernyő, ssd vásárlás és beállítás, valamilyen meghibásodás lenne vagy most akarnál egy jó vga-t és nem lenne mindegy hogy mit is csinálsz.

    Az OS esetében tök mindegy mit csinálsz, akár el is ronthatod (nem kell sajnálni :), van a visszaállítási pont és visszateszed az eredeti állapotába, és ezt eljátszhatod 100x is és legalább tapasztalódsz.
    Játszogass a rendszerrel, ha nem munkaeszközöd, úgy is azért van szerintem. :)

    (én már annyiszor újraraktam mind az xp és win7-et, hogy nem is tudom megmondani hányszor... )

    na jó csak vicceltem, nem tudod behozni azt a pár hetet vagy hónapot 1-2 nap alatt úgysem, hagyj időt magadnak hozzá és nyugodj meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák