Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz GEPESZ66 #25408 üzenetére

    "Eddig nem foglalkoztam a WIN8 gondolatával, csak most jött egy ilyen bogár. Ezért teszek fel olyan kérdést, ami nektek gondolom egyértelmű."

    Erre való a fórum. TE kérdezel, mert valami nem világos, mi pedig megpróbálunk rá értelmes választ adni. :)
    Ha jól értem az az exe állomány próbálja letölteni az update állományt. Én nem ISO állományból frissítettem, mert egy SSD vásárlással jutottam hozzá az upgrade pack-hoz. Az tartalmazta a 2 DVD-t (32 és 64 bites) meg egy kódot. Ez mellé vettem mégegy kódot, hogy mindkét lemezt használhassam. Magát a frissítési állományt nem töltöttem le.
    Az általam használt programok lényegében megkötések nélkül működnek W8 alatt is és használok néhány 5-6 éves programot is. Eddig nem találkoztam olyan programmal, ami nem működne vele. (na jó DOS-ig nem mentem vissza :) )

    (#25417) Arni
    BS-sel Vista-n ültem fel a szopórollerre. BS-Player + FFDShow és BS-Player + K-Lite CodecPack.
    Ha elindult bár lejátszotta a filmet, de ha tekerni akartam megfázott, néha már induláskor fagyott, vagy kilépéskor. Került már hozzám X-aktás jeleket produkáló gép, 5-6 féle kevésbé figyelmesen telepített kodekpakkal... Sírás és reinstall lett a vége szinte minden esetben.
    Azután száltam le a rollerről, miután a fülemen kezdett kifolyni a spe...a. Váltottam VLC-re. Ezután kisimultak a ráncaim.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák