Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    Na, kérem, akkor hogy kiderítsük, az én készülékemmel van-e a baj, íme egy megoldandó feladat:

    Olyanok jelentkezését, tapasztalatát várom, akiknek birtokában van eredeti Driver San Francisco és Ghost Recon Future Soldier.
    Az előbbinél belépett UPlay account esetében írja, hogy jelentkezzek be, mert Connection failed. Nincs multi egyáltalán.
    Utóbbinál néha hetedik próbálkozásra elérhető egy online móka, de a legtöbb esetben Server lost.

    Személyes tapasztalatokat várok tehát. Tűzfal kikapcsolása nem megoldás. Nincs külső matató/vírusirtó/háttérben futó bizbasz. Csak eredeti programok/játékok vannak. Minden más működik, az összes játék esetében van multiplayer. (BF3,ME3, Quake4, Payday...nem sorolom...)

    Ubisoft support egy semmilyen választ adott, erre én írtam nekik, de arra még válasz nem jött...

    Várom az ötleteket, javaslatokat! :R

    Hajnali 3 indulás: előtte csak Restart volt, Leállítás nem, lehet, hogy kellett volna? És akkor véglegesítette volna a beállításokat? (amúgy egyéb esetben, ha kész a rendszer, Hibernálással állítom le...)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák