Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • AirBooms

    addikt

    válasz Sub-ZeRo #18937 üzenetére

    Kérlek, ne abban adj tanácsot, hogy milyen programot használjak!
    Ha a konkrét kérdésre nem megy a válasz, akkor hidd el, nem várom el, hogy oldd meg az egyéb problémáimat. Pl. nem kell helyettem kutyát sétáltatni sem...

    Mellesleg: ha egy program eleve 100 százalékon hajt egy magot, akkor ha ahhoz újabb programok csatlakoznak, akkor lassulni fog a renszer, de a program futása biztosan. Így van ez az FS2004-gyel is. S nem csak lassulni fog, a stabilitása is romlik.

    Az általad ajánlott FSX-et pedig nem véletlenül nem használom, s repszimes társadalom javarésze sem! Gagyibb, mint az FS2004 (fizikában, modellezésben, stb.), látványban pedig alig hozott javulást. S mivel az FS-t a szimulátorozók többsége nem csupán egy programként használja, hanem rengeteg kiegészítőt vásárolt hozzá (mint én is, több mint 200 GB-nyit), így nem könnyen adunk túl rajta. Mellesleg az FSX sem engine-ben, sem semmiben nem hozott előrelépést (sőt, mint említettem, egy csomód mindenben visszalépés), így teljesen felesleges válatni rá. Csak ezért nem fogok kidobni az ablakon több százezer forintnyi kiegészítő programot, mert te nem érted meg, hogy mi a problémám.)

    Ugyanakkor még mindig nem érted: miért van, hogy két hete még tudtam állítani affinitást, most meg nem? Erre hogy a búbánatba lehet azt a "szakértő" választ adni, hogy használjak FSX-et, s ne törődjek a problémával??? :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák