Hirdetés

Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    üdv!

    ma került fel rendes win7 gépre, x64 enterprise, és lenne pár kérdésem hátha valaki másnak is felmerültek esetleg tudja a megoldást :)

    1. ha fullscreenbe teszek egy ablakot, akkor csak vmi bug miatt nincs animáció, vagy egyszerűen kihagyták? tálcára le-fel szép, de teljes képernyőre rakásnál sztem ronda :)

    2. lehet-e vmi hackkel vagy vhogy a tálcáról az eszköztárakat kihúzni az asztalra mint xp-nél? megszoktam ott a sajátgépet a monitor tetején.

    3. amikor admin jogot kér bármihez a rendszer, sokszor nem dobja fel a kérdést, és ha csak 5 perc múlva veszem észre az néha tud idegesítő lenni

    neten nézelődtem de vagy már késő van és nem tudok keresni, vagy tényleg csak nekem szúrtak szemet ezek a dolgok?
    ilyen tippeket találtam csak, hogy lehet pl hogy a "számítógép"-re nyomva a sajátgép jöjjön be ne a médiatárak meg stb

    illetve nálam is előjött hogy a 64 bites verziók installja néha iszonyat lassú, (floppy tiltva volt pedig) de bootolt rendesen szerencsére. erre létezik már értelmes magyarázat, vagy ms szerint továbbra is csak legenda? :D

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Aktív témák