Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Gondoltam én is hozzászólok, ha már erre jártam és épp most cseréltem le a win2003-at!!!! :)

    Nos, létezik Win2003, végül is ez lett a neve a .NET és egyéb nevek helyett.
    Létezik belöle több féle is amit előttem már ügyesen felsoroltak.
    Nem rossz, gyakorlatilag szerintem olyan mint egy XP (átlag user számára) csak fel van turbózva a hálózat működtetéséhez szükséges cuccokkal.
    Alapból sok minden le van tiltva és butítva ezért ha valaki nem állítja be magának akkor úgy tünhet, rosszabb mint az XP (mármint ami a játékokat és filmek lejátszását illeti). Jó példa erre, pl hogy a hardveres videokártya gyorsítás le van véve. Sokat görcsöltem vele míg nem szóltak, hogy mi a helyzet.
    Amugy szép és jó de átlag embernek semmivel nem jobb mint az XP, hacsak nem akar jogokat osztogatni az otthoni hálózaton...stb. :)
    Magyar változat már biztos kijött, ezt őszintén nem tudom, de amit hallottam és amit ki is próbáltam, az egy kb70megás magyar nyelvi csomag ami leferdíti nekünk az OP-ot és még lehet jobban mint azt a magyar változatokban teszik. Ezt is említették fent. Rá kell keresni a neten és fel kell rakni az angolra.
    Az angol bármikor visszaállítható!
    Az igazán fontos konfiguráló cuccokat azonban sajnos nem fordították le, de ezt már megszokhattuk más windows-oknál is. (Szerintem a magyar 2003 is angol a mélyebb helyeken!)

    Hogy miért áltam vissza mégis az XP-re???????

    Mert:
    - nem kell mindig azon törni a fejem ha valami nem indul el, hogy már megint mit kell átállítanom
    - valamivel kevesebb erőforrást eszik
    - a legfontosabb ok, hogy a 2003 törése megadta magát és nem engedett be többet a 2003 :)) ....ez az igazi ok, a többi önmagában kevés lett volna még.

    Kb ennyi.

    Csá!

    :D

Új hozzászólás Aktív témák