Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • _Hunter_

    őstag

    Sziasztok!
    Tegnap raktam egy XP-t a következő gépre: Elitegroup P4S56/DX+ P4 2 ghz
    Telepítés után felraktam az alaplaphoz kapott drivereket. Ezt követően próbáltam felrakni egy Total Commandert és azt írja, hogy nem win32 alkalmazás. Gondoltam átállítom a kompatibilitást de úgy sem működött.
    Mi a teendő? Most leszedtem az újabb drivereket de csak vga, lan driver valamint újabb bios van.

    Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

  • _Hunter_

    őstag

    válasz moonman #4983 üzenetére

    Ez sajnos nem segített.
    Újra raktam a rendszert és már itt kezdődtek a problémák. Azt írta, hogy egy két fájlt nem talál, aztán mikor entert nyomtam tovább ment. Dvd-íróról próbáltam meg felhúzni a rendszert de valami miatt nem volt ok neki. Aztán mikor elkészült a rendszer gyorsan megnéztem mit ír a TC-re. Az összes exe fájlra azt írja, hogy nem win32 alkalmazás. :F
    Gondoltam lehet a dvd korong ment tökre, így megpróbáltam pen driveról az adatokat felhúzni. Ez volt a legjobb. Egy kis nyomás pontot alkalmaztam a ház tetején, hogy megtámasszam magam erre a gép újra indul. Na mondom kira. Valszeg táp gond is lesz. Újra indítás után a monitoron nem volt kép. Táp ki-bekapcs, vezeték mozgatás ok. Következő rendszer felállásnál, usb-re pen drive rendszer megfasz. Azt hiszem alaplap és táp gondom is van egyszerre.

    Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

Aktív témák