Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Greenebola

    senior tag

    válasz AtHoS #1776 üzenetére

    Amikor küldöd a supportnak a naplóból kimásolt sorokat azt egybe betudod illeszteni.

    Ha a tálcán kikapcsolod a WSA-t akkor a ProgramData\WRData\PKG\ db.szám.db nyugodtan törölheted őket.

    Így ha megint monitoroz valamit könnyebben átlátod + ne foglalja a helyet.

    Tűzfalnál alapértelmezett a második, ott nem kapsz értesítést csak ha valami kártékony kommunikálni akar.
    Amin használod ott olykor kapsz felugró ablakot mert nem megbízható folyamat akar csatlakozni az internethez.
    Az utolsónál pedig ami csatlakozni akar a nethez ott mindenről kapsz értesítést.

    Ha átállítom a tűzfalat mint ahogy te is tetted, akkor a naplóba ír, hogy monitorozás, de viszont nem nem keletkeznek .db fájlok.
    Azt vettem észre ha vissza állítom alapra a tűzfalat, utána is csinálja monitorozást a naplóba. ???
    Amit alapból nem csinált míg át nem állítottam.
    Itt van a type: 1-9 besorolásba ez a monitor állapot itt minél nagyobb annál kockázatosabb, ha jól vettem ki,
    de nem teljesen tiszta a dolog.

    Ezt a linket nézd meg itt volt egy kérdésem ami ezzel kapcsolatos.
    https://community.webroot.com/t5/Webroot-SecureAnywhere-Complete/Monitoring-process/m-p/284631

    Valószínűleg azért monitoroz ha át is állítod engedélyezésre mert ismeretlen folyamat [U] Unknown Process.

    Az igazság nem vagyok nagy angolos így nem tudok annyi mindent megkérdezni és megérteni.

    WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

Új hozzászólás Aktív témák