Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Greenebola #1775 üzenetére

    Hmm... ez hasznos infó, meg is lestem mi a fenéhez dobott 800megás monitoring fájlt és........

    Elkezdtem a VGA-n húzni a memóriát nemrég , mivel a topikjában írták, hogy az új Adrenalin driverrel 1200MHz-ig lehet húzni. A stabilitást claymore progival (ez is felmerült a topikban, hogy erősen memória intenzív) teszteltem milyen órajelen stabil és bizony ahhoz tartozó fájl a nagy méret. Szóval akkor a tesztelés közben tűnt el az a sok hely.....

    bakker! Ilyen nincs! A webroot szivatott erősen :W Itt sz.ptam a VGA memória teszteléssel, mert már a végén gyári órajelre is visszavettem, de folyamatosan kilépett a claymore program és véletlenszerű időnként. Azt gondoltam, hogy nem bírja az adott órajelet és az instabilitás miatt tűnik el az ablaka (crashel le a program). Nem tudtam mi a fene lett a kártyával, de ugye játékok alatt nem tapasztaltam semmi problémát.
    Viszont akkor lehet nem is a VGA memória nem bírta a tempót, hanem a webroot monitoring miatt akadt ki a progi. Ehh keresnem kell valami más VGA memória terhelő alkalmazást

    Tűzfal amúgy alulról a második beállításon van jelenleg. Néha szokott csak kérdezni

    Asszem küldtem nekik pár tételt, mert a scan logban 150 sor lett [U] jelöléssel. LOL

    94 fájlhoz tartozik monitor fájl. Asszem ez el fog tartani egy darabig mire beküldözgetem nekik mindet, bár biztos van közte olyan, ami prg frissítésnél került oda

    De amúgy mi a rákért monitoroz olyan fájlokat, amelyekre én kézzel kikapcsoltam ezt a funkciót :F

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák