Hirdetés

  • PlayStationre tarthat a Palworld?

    gp PC-n és Xbox-on is roppant népszerű a játék, vélhetőleg csak idő kérdés míg a Sony gépeire is befut a program.

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

Új hozzászólás Aktív témák

  • toushiro18

    csendes tag

    Sziasztok! :)
    Nagyon új vagyok itt, ha jól láttam mindegy melyik lapra írok (it café vagy akár ez, a fórum közös). Az alap alapszintjén (vagy még lejjebb) tanultam pár programozási nyelvet, hálózati, rendszergazdai és webfejlesztési ismereteket. Közeleg a szakmai gyakorlat és úgy érzem kevés a hasznos tudásom az egyetemről és amit magamtól tanultam mikroszkóp alatt sem látszódna. Ezért szeretnék készíteni egy nagyon alap weblapot álláskereséshez.
    1. Milyen domain bejegyző céget ajánlanátok? Pár ezer forintért van egy évre ahogy láttam.
    2. .hu vagy .com esetleg .eu lenne a megfelelő?
    3. Ezek a tartományok nevükből adandóan csak az adott régióban elérhetők?
    4. Tárhelyet is biztosítanak?
    5. Mivel még nem vagyok jártas online weblap készítésében, lehet valami kockázata annak létrehozásában?
    Lényegében itt bármilyen szabálysértésre gondolok ami nem lenne esetleg egyértelmű. Úgy gondoltam hogy a frontend-del kezdeném és pár bootstrap-pal és aztán a backenddel adatok tárolásával (csak a saját belépésre), esetleg egy levelező fiók létrehozása.
    Amit tudok, leginkább az hogy mit nem (és hát jó sok van belőle), így bármilyen tanácsot szívesen fogadok! :)

Új hozzászólás Aktív témák