Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz OldAkita #1272 üzenetére

    Én itt adtam fel a Mycloud-al, mert itthon nem sokan babrálták rá a minidlna-t, angol leírást sem találtam nagyon én annyira nem értek hozzá, így meg nem mertem belevágni, ha SSH-n valamit elcseszel a WD menüje figyelmeztet is, hogy az bizony garanciavesztéssel jár! (a 310-t is el tudod rontani, de ha egy 20k-s cuccod megy tönkre az olcsóbb mint ha egy 45k-s, és ott ilyen garivesztési veszély sem áll fent, ráadásul van magyar leírás is, hogy mit hogy kell!) Na ezt én nem mertem bevállalni, inkább maradtam a 3600-as routernál és a HDD-nél. Amugy a Mycloud nagyon jó cucc tényleg, szép, ugyebár halk és gyors is, 90-100MB/s tempóra volt képes mig nálam volt, ugyhogy repül!

    Azt viszont nem tudom miért volt, de lassabban ment rajta a műveletek elkezdése, kattintásnál a mappába belépés, vagy pl. a fájlméret kiszámolása, mint a "lassúcska" routerre kötött HDD-nél, sőt a DLNA is döcögősebben indul rajta, az elején kockásodott, néha meg-meg szakadt a lejátszás "betöltés" felirattal, ami kicsit zavaró volt, főleg ugy h a 3600-as nem csinál ilyet, pedig azon torrent is megy mindig.. Lehet ez az NTFS vs. EXT4 fájlrendszer béli különbség miatt volt, nem tudom.. :F

Új hozzászólás Aktív témák