Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz BoB #346 üzenetére

    Ez rohadt jó lehetett! igazi macska-egér, de nem volt kérdés ki nyeri meg :)
    Mútkor (igaz ez csak arcade), körözgettem a bombázóval, pusztítottam ezt-azt, erre feljött egy vadász 3500m-re, hogy majd ő jól leszed. Az idióta ahelyett, hogy alulról/oldalról fokozatosan adagolt volna, egyből a seggembe jött. Fogtam, nyomtam egy F6-ot, és a felső gunnerrel szép kecsesen kb. 5 mp alatt szétkaptam a motorját :D
    Kábé 3 perc múlva írta ki hogy kinyírtam, gondolom addig vitorlázott és gyönyörködött a tájban amíg végérvényesen a földbe nem fúródott. :)

    woryz[\B]:
    Alul látod a gépeidet, és ha valamelyikre ráböksz 5ikon jelenik meg a képe felett. Az utolsó 2 a lényeges. A pilótafej a legénységet képzi, a lőszer jel a gépet. A kettő merőben más, mert a legénységnél a különböző képességeikre lehet xp pontokat szétosztani (crew xp), addig a gép fejlesztésnél fokozatosan nyílnak meg ágak föntről lefelé, amit lion-ból (ezüst) tudsz megvenni. (Van amit sasból (arany))Természetesen ezek úgy nyílnak meg ha minél több xp-t szerzel az adott géppel. A legénységet egy idő után specializálni is lehet ami növeli a többi tulajdonságukat drasztikusan, de ahhoz sokat kell azzal a géppel repülnöd.
    Taglaltuk már ezt a témát lentebb is, picit olvass vissza ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák