Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoB

    veterán

    Most lett vége egy egészen izgalmas csatának (persze HB). Oroszokkal japik ellen, IL-4 el voltam én. (orosz bombázó)
    A csata végére 1-1 repülő maradt. Én és egy vadész az ellen sorai közül. Idő rengeteg volt még. Törtem a fejem utántöltés után mi a jó fenét kellene csinálni, erre megláttam hogy a vadász a földi célpontokat támadja.

    Jött is az ötlet: nemsokára elfogy a lőszere, le kell majd szállnia! Irány az ellenfél reptere szépen csöndben, jó magasan. Közben figyeltem hogy látom e még hogy lövi a földi egységeket. Féltem nem érek időben a bázisukhoz. Nagy örömömre sikerült, ő még mindig lövöldözött mikor én elkezdtem körözni cirka 2500m magasan, oda nem is lőtt a légvédelem.

    Egyszercsak látom hogy közelít a reptérhez :D Észrevett sajnos, átrepüléseket kezdett el csinálni, én meg vadul próbáltam mindig úgy fordulni hogy tudjk bombázni de csak nem akart leszállni. Ezt játszottuk pár percig. Szerencsére az üzemanyag nálam rengeteg, nála kevés. Gondolom tudta hogy hiába próbálkozik én tovább tudok levegőben maradni.

    Végülis leszállt amit próbált úgy időzíteni hogy ne tudjak visszafordulni rá időben (a gépem ugye nem képes zuhanó bombázásra). Mondanom sem kell hogy annyira izgultam hogy konkrétan remegett a kezem, tudtam hogy ez lesz az egyetlen esélyem, újrafordulni nem lesz idő. Az éles forduló után a bombázó nézetben a gép vadul húzott jobbra-balra még mikor a célkereszt nagyjából elhaladt a gépe felett. Dobtam 2 bombát, majd vártam... Nagyjából 10-15 másodpercel később: a gép megsemmisült! :DD

    Így megnyertük a csatát. Az ilyen izgalmas élmények miatt öröm játszani :)

    ui.: bocs ha kicsit hosszúra sikerült.

    [ Szerkesztve ]

    You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Új hozzászólás Aktív témák