Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoB

    veterán

    válasz Stauffenberg #318 üzenetére

    Én is szoktam használni az a és d gombokat gyorsabb döntéshez, meg néha a q és e gombokat ha nagyon lassítani kellene (jobbra balra kitérítem a gépet hogy jobban lassuljon).

    Tényleg rendkívül zavaró hogy a felhőben fogalmad sincs egy két manőver után merre van a gép orra.

    raggg: az xp gépre, nációra és a játékosra gyűlik. A gépre gyűlőbő engedi meg hogy normál kreditért fejleszthesd azt a repcsit, a nációra gyűlő meg ugye új repcsiket tesz elérhetővé azon a nemzeten belül. A "fő" azaz a játékos szintjének nemigazán van hatása azon kívül hogy eldönti a rendszer kivel rak össze és milyen dekorációk érhetőek el.

    A hangár úgy működik, hogy egy gépet csak egyszer kell megvenni és kész azután mindörökké megmarad. Csak a személyzetet kell kiképezni rá hogy tudja vezetni.

    Ezért én úgy csinálom, hogy az egyik helyre teszem mindig az együléses gépeket, egy másikra a kétüléseseket (ahol van még egy darab lövész), majd a harmadikra a soküléses bombázókat.

    Azért így teszem mert vadészgépen felesleges a lövész képességeire pontot rakni hiszen nincs is. Bombázón meg extra lövészeket kell képezni ami szintén nem szükséges egy kétüléses támadó gépre.

    You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Új hozzászólás Aktív témák