Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz R.Zoli #840 üzenetére

    hol mondtam, hogy a kentsfield-em olyan meleg lenne nálad mint nálam?
    egyébként kétlem, hogy a passziv vized elbirná ezt a procit 1.5v körül egy gtx kiséretében..

    ''vannak cuccok, amiket hiába hütsz vizzel, ennyire melegek''
    jó hogy nem szavakat emelsz ki egy gondolatsorból, mert igy önmagában valóban marhaságnak hangzik, de arról beszéltem, hogy egy csúcs vga bizony meleg és ezt tudomásul kell venni, mert egy danger den blokk-al ellátott vizhütés elég keveseknek lapul a gépében, és h semmi baja nem lesz 70 fokon sem, persze tuningról nem volt szó, de pl erre jó példa alaplapi pwm-ek, mekkora hőt termelnek már, igen ennyire melegek és elmennek évekig! pl hütés nélkül 70 fok, bordával 60, vizzel mondjuk 40, csak, hogy marhára nem lesz értelme egy átlag rendszerben hüteni, de még nálad sem, mert sztem elöbb ütközöl bármilyen más korlátba mint a lapod fsb korlátjába.. ergo nincs akkora értelme mint amennyibe kerül az egész..

    de elkanyarodtam, szval vga-m valszeg 20 fokkal hidegebb lenne, de te 35-40-ekről karattyoltál az elején, de mind1..

    az előző hsz-emben kifejtettem a többit, h miért kezdtem el vitázni, megértem és elfogadom hogy fasza a vized, és aki fix gépet akar, nem váltogat, nem tuningol durvább szinten vegyen, persze jo az kus van meg minden, de ez nem olcsó játék és nem mindenkinek éri meg :)

    [Szerkesztve]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Aktív témák