Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz MPowerPH #57938 üzenetére

    Még tán azt sem kell, ha elég rutinosan bánsz a mennyiségekkel, csak minek? Nálam ez már inkább felesleges amolyan „csicsa” kategória.
    Ha eltávolodik valaki a nagy átlagtól az inkább jelenti az idle fogyasztás és a hatásfokgörbe lesz.rását és a táp túlméretezését izomból, meg jó drága alaplapot.
    Legalábbis nekem az a tapasztalat, hogy VGA-ból első revíziót kell venni, mert azokon többet hagynak rá, lapból viszont kerülni kell az 1.0-át mert elég sok a gebasz, de izom VRM legyen mindenképpen, tápból meg valami böszme. CPU-ból manapság már nem is tudom van e egyáltalán valami „titkos” stepping, ami tuti, de érdekes módon nekem VGA-n a GPU blokk eddig még mindig jobban bevált, mint az FC.
    VRAM-oknak szerintem nem jó az FC blokk, túl meleg a lötty oda, viszont a GPU blokk mellett a venti meg minden csak nem szép, tehát aki átlátszó gépházba pakol, az már eleve FC blokkal tervez. Csak az alá meg minek csodapaszta, ha meleg a lötty? Egy morával úgy sem fogja betakarni a gépet, mert az megint nem néz ki jól…
    Persze én is kipróbáltam, nem is én lennék. Tényleg jó. Nem mondom, hogy nem jó, csak inkább felesleges. Én sima fehér kerámiával adom elő. Ilyen német cucc, nem drága és 100 évig elég. A legjobb? Frászt. Csak nem érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák