Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz F e Z o #67190 üzenetére

    Azt hiszem félre érthető voltam. Bár írtam, hogy minden viszonylagos.... Önmagában a vízhűtés nem a spórolásról szól. Azzal, hogy használtan vesz az ember valamit, még nem spórol, hisz alap esetben ezeket a dolgokat meg sem kéne vegye. Ezért írtam, hogy mivel igazából, észérvek mentén nehezen igazolható, így ez még mindig "csak" egy hobby. Ahol ugyanúgy van foglalat váltás, változnak a kártyák, tehát a pénz egy része simán megy ki az ablakon, pusztán a saját örömünk miatt. És félre ne értsen senki! Eszemben sincs nekem sem föladni a dolgot, és le sem beszélnék róla senkit! Nem tartom haszontalannak sem. Épp csak nem létszükség, és pénz, türelem nélkül hamar csalódás lehet a vége.
    Én is szinte mindent innen vadásztam össze. Mégsem mondanám, hogy mondjuk egy custom toronyhűtőhöz képest olcsó lenne. Max a cuccok bolti árához képest. Ami persze jó, de ettől sztem egy használt kisautó ára simán van a gépekbe, szekrénybe elrakva. És még most is nézegetem az aprót :DDD

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák