Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D®. GeNy@

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy bivaly erős konfighoz szeretném kikérni a vízhűtős szakik véleményét, ajánlását.

    A konfig:

    Asus Maximus V Extreme
    Intel Core i7 3770K
    16GB Corsair Dominator Platinum 2400Mhz CL10
    Intel 520 240GB SSD
    Enermax Platimax 850W
    Asus GTX680 DC2T-2GD5 Base: 1137MHz Boost: 1201MHz

    (!)Mivel a memók elég masszív és magas hűtőbordával rendelkeznek, így gyakorlatilag a léghűtés számomra nem járható út.

    (Nagyon újonc vagyok még a vízhűtésben, igaz olvasgattam már róla, de ennél a konfignál lenne életem első vízhűtése. :U )

    Maximum és ez már a plafon, 75-80E Ft-om van rá és jelen pillanatban csak a CPU-t szeretném hűteni. A VGA majd talán máskor, most arra nem lenne elég pénzem.

    Amit szeretnék:

    (0) Ha már vízhűtés lenne, akkor nagyon szeretném, ha hatékony és igen-igen halk lenne, mint ahogy "marketingelni" is szokták a vízhűtést. :B

    (1) CoolerMaster HAF-922 házikóm van, aminek a tetején van 2*120mm-es venti hely, csavarfuratokkal együtt.
    Link: HAF-922

    (2) Mindenképpen az inside megoldás érdekelne, ha megoldható.

    (3) Hallottam, h. sok múlik a pumpa helyes kiválasztásánál, így vmi minőségi pumpa érdekelne, mely hatékonyan és halkan végzi a dolgát.

    (4) 5.25"-os helyre beépíthető tartály talán jobb lenne, mert a tápegység elég sok helyet elvesz lent a házikóban, így talán kényelmesebben elférne egy 5.25" bővítőhelyen...

    (5) Tuningolva lenne a proci, és ha jól tudom, az Ivy forrófejű igencsak, ha tuningról van szó.

    (6) A 2db egységből álló radiátorra esne a választásom, mert egy meglévő 14cm ventim már elfoglalja a ház hátulján lévő ventihelyet.

    Úgy nagyjából ennyi jutott eszembe (ha vmit kihagytam, szóljatok nyugodtan(!) )...remélem tudtok segíteni egy zöldfülűnek! :U

    Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

Új hozzászólás Aktív témák