Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Leon77

    őstag

    válasz #16729600 #41788 üzenetére

    Én is gondolkodtam először, hogy nem adom el a tritont. De mikor hozzá nyúltam, a radiátorban a g1/4-es menet olyan lágy volt, hogy kézzel, komolyabb erő kifejtés nélkül majdnem elszakítottam a menetet. Én kiszedtem a csatlakozókat a pumpából is óvatosan, de azért éreztem, hogy az sok ki-be tekerést nem bírna ki. Így kiszereltem, eladtam és vettem szinte mindent az aprón.

    Pár dolgot varázslótól, meg néhányat ek-tól. És most nagyon jó a rendszerem, de ronda, így átépítem. Nem tettem bele alut, én szerintem nem éri meg a kockázatot még kalandvágyból sem, de ízlések és pofonok...

    De ez nálam is hobbi lett, anyagilag szerintem nem éri meg, de azt hiszem ezt már páran elmondták itt.

    Szerk: a lágy csöveimet (alphacool és sima szilikon, bondexes) a ddc4 pumpa laposra szívta. Lecsökkent a keresztmetszet, én gyártottam kis kábelkötegelőkből törésgátló sort, de azért az elég gagyi megoldás volt. A rézcső még nem lapult ki eddig ;] :C

    [ Szerkesztve ]

    Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

Új hozzászólás Aktív témák