Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz proci985 #31760 üzenetére

    Tegyük hozzá, hogy a kapu mindenki előtt nyitva áll, hogy magának egy jó rendszert "legózzon" össze, a saját igényei szerint, nem rábízva magát a gyártóra, hogy "majd jó lesz az", mert már "összeválogatták", tudják, hogy mit akarsz (?) alapon. Akkor van értelme szettet venni, ha nem tervezed buherálni, mert vagy nem értesz hozzá, vagy egyszerűen megfelel, ahogy van.:) Vagy nagyon max. ha tervezed is buherálni, de már annyira olcsón adják, hogy abszolút megéri egyben megvenni, és a neked "nem tetsző" részeit kiárulni, lecserélni. De szerintem egy átlagos kezdő pont nem fog ezzel foglalkozni, vagy ha mégis akar, akkor meg már bele tud mélyedni annyira, hogy jobbat választ, mint a szett, és nem szórakozik alkatrész kereskedelemmel. Szóval ha valaki tanácsot kér, hogy mit építenénk (!!!) az ő igényei szerint, nem biztos, hogy egy irracionális megoldást kell erőltetni (minél olcsóbb "szett", minél drágább CPU blokk mellé). Szerintem. De mivel nagy ez a topik, így mindenki elfér, én ráhagyom: a kérdező majd eldönti, hogy a többféle vélemény közül melyik a hitelesebb.:R

    Szerk: "az a Kryos teto nagyon szep"
    Most már áruljátok el, hogy honnan jön ez a "tető" nevezéktan a blokkra.:DDD Érdekelne.:R És hogyan mondanátok, hogy a CPU blokkon másik tető van... (Plexi, nikkelezett réz, acetal, bármi...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák