Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Vigneau #38883 üzenetére

    Hát az enyém is az lenne, ha azt a rejtőzködő extra celluxcsíkot idejében észreveszem... Mindegy, nem érdekes, apró szépséghiba.
    Ha pl a talpára állítom a szekrény tetején akkor nem látszik, mert pont a hiba van a szekrény teteje felé :D

    Én már tulajdonképpen 1999 óta húzok kicsit a zöldek felé. Volt sok sok Ati majd AMD kártyám (nem sorolnám fel megint), és az a tapasztalatom, hogy a Radeonokkal egy kicsit mindig nehezebb volt az élet. Azért ha jobb volt az ár/teljesítmény viszony akkor természetesen választottam azokat is, meg a HD3-4000-es szériából több kártya is megvolt, beleértve olyan érdekességeket mint a HD3870X2 vagy a HD4890, a HD5870 nagy kívánságom volt, de mai napig van pl HD6850-esem is.
    Ugyan akkor most a criptoláz idején eléggé megharagudtam az AMD-re és a hozzállásra ahogy kezelte a piacot. Míg az NVidia bányászkártyákkal, régi kártyák újragyártásával, LHR-el próbálta elválasztani a játékos és a bányász piacot, illetve ellátni a játékosokat, nehezíteni a bányászok dolgát, addig mindeközben az AMD : Kiadtuk az RX6400-at és RX6500-at. Jó rohadt drágán, herélt kártya, jó kevés VRammal, olyan szar, hogy bányász véletlenül sem veszi meg, játszani se jó, de legalább olyan drága, és olyan új alaplap kell hozzá, hogy az egyszeri játékos sem tudja megvenni.

    Ekkor határoztam el, hogy a következő kártyám mindenképp NVidia lesz.

    Most az NVidia unszimpi ezzel a skótoskodjunk a videó RAMon hozzáállásával, de másik oldalról valamelyest kordában tarja a játékok VRam igényét, persze csak mindaddig amíg a konzolos címek tekintettel vannak a portolásra (nem sokáig)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák