Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pepe091

    MODERÁTOR

    Szőke nő levele a lányának.

    Kedves Lányom!

    Lassan írom a levelem, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni. Már nem ott lakunk, ahol eddig, mert apád olvasta, hogy a legtöbb baleset az otthon 20 kilométeres körzetében történik, ezért úgy döntöttünk, hogy el költözünk. Sajnos a mostani házunk címét nem tudom megírni, mivel az itt lakott tulajdonosok a házszámot magukkal vitték, hogy ne kelljen a lakcímüket megváltoztatni. Az új házban minden nagyon szép és jó. Mosógép is van, bár nem szuperál valami jól. Bele tettem a ruhát, meghúztam a láncot és azóta nem láttam belőle semmit. Mindent összevetve, nem rossz itt. A múlt héten is csupán, csak kétszer esett az eső: egyszer három, egyszer meg négy napig. Elküldtem a kabátot, amit kértél, de apád szerint a gombok miatt túl nehéz lett volna a csomag, ezért levágtam mindegyiket és bele tettem a kabátod zsebébe. Az a lüke bátyád valamelyik nap bezárta a kocsi kulcsot és több mint két órába telt, amíg apádat meg engem kiszabadítottak az autóból. A nővérednek, ma gyermeke született, de még nem tudjuk, hogy fiú-e, vagy lány, így azt sem tudom megírni, hogy nagynéni, vagy nagybácsi lettél. Képzeld! A szomszéd beleesett a pálinkás hordóba. Néhányan meg próbálták kihúzni, de ő hősiesen ellenállt és megfulladt. Szegény embert három napig hamvasztották, míg nagy nehezen sikerült eloltani. Máskülönben nincs különös újság, minden a megszokott mederben folyik…
    Csókol, szerető anyád.

    Ui: Akartam pénzt is tenni a borítékba, de már le volt zárva.

Új hozzászólás Aktív témák