Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kred0523

    csendes tag

    Üdv.
    Segítséget szeretnék kérni mert számomra érthetetlen ,hogy mi történik a Videokártyámmal.
    A kártya: ATI EAH4770 Formula
    Hibajelenség:Az alaplapomon 2 pci foglalat van és az elsődleges foglalatba hosszú idő után ma adott elöször képet,egésszen addig amig nem telepítettem fel a driver-t.Ha driver nélkül használom a kártyát akkor tökéletessen megy semmi hibáját nem mutatja...Amint felteszem a driver-t és újrainditom az elsődleges 16x foglalatba csak a win bejeletkezésig jut el majd nem add képet.A 2. foglalatba kicsit jobb a helyzet,ott csak elkezd színesen pöttyözni.Elöször egésszen kicsik majd a terheléssel elképeztő képi hibák jelenek meg.
    Érdekesség,hogy amíg a windows-t nem tölti be addig tökéletes.Elöször azt hittem ,hogy az alaplappal van gond (mivel az elsödleges foglalatba eddig nem is adott képet) de a szervízbe hülyének néztek mert ott semmi baja nem volt...Több féle driver probáltam hozzá mindegyikkel ez a jelenség lép fel.A kártyát minap tisztítottam meg,újrapasztáztam ,stb...A GPU-n különössebb hibát nem láttam,bár az egyik sarkán mintha..de nagyon minimális,nem hinném,hogy sarkazva lenne.Egyéb alkatrész sérülést nem láttam ,teljesen egészségesnek tűnik a kártya.Linkelem a videót amin a hibajelenség van.Szerintetek mi lehet a dolog mögött?

    [link]

    Holnap lefényképezem közelről a kártyát és felrakom.

    Előre is köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák