Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • time87

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagy az én bánatom, a hozzávaló tényezők az alábbiak:
    - Xiaomi redmi 4a (Bluetooth: 4.1, A2DP, LE)
    - Haylou gt2s
    - Mérhetetlen mennyiségű kényszeresség
    éshát a csórósági faktor is erősen fellelhető a listában.

    Drótos fülesről váltottam bluetoothra, s megkeseríti az életem, hogy random ki-kihagy töredékmásodpercekre, de ezen felül tud olyat is, mintha fázisfordítva szólnának a babszemek a fülemben, de valószínű, hogy inkább időben csúsznak el egymástól. Van eset, amikor random visszaszinkronizálódnak, de akad olyan is, hogy nem.
    (Legutoljára anyám méhében éreztem magam ennyire kiszolgáltatottnak, jól bele is kakkantottam, hogy kikapjanak császárral inkább.)

    Vigasztaljatok meg, vagy szomorítsatok el. Ez a technológia ilyen, ennyit tud?
    Vagy a régi telefonból adódik a probléma? Igaz, hogy maga a készülék is full gatya (kitöltendő dolgoknál 2-3 másodperc, mire felugrik a billentyűzet, meg ilyenek), ha internet éri, miközben haylou-zok, többszörösen szakadozik, szóval ezért tippelem, hogy esetleg a telefon lett kevés hozzá. Gyári alapbeállításra visszapateroljam a telefont, az segíthet rajta?

    Vagy esetleg onnan fú a szél, hogy a telefon csak a 4.1-es kékfog szabványt birtokolja? Érik a telefoncsere, csak olyan dolgot, ami még működik (márahogy), nehezen kukázok ki. (Abba bele sem megyek, hogy ezek a pusztulat phabletek mennyire nem az én kezemre/(átvitt és valós értelemben a) zsebemre lettek optimalizálva)

    Vagy az is lehet, hogy a haylouból sikerült egy romot vennem? Valami 5600 forint volt, azt is a kína legszélső szegletéből, a típusnévre alig találok valamit a gúgliban, bevásároltam egy hamisítványt és/vagy foshalmot?

    Ez a kékfog fülhallgatózás ez ilyen ipar? Szakadozó kapcsolat, szinkron eldobálása?

    Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

  • time87

    csendes tag

    válasz vicze #3673 üzenetére

    patomi, blueye, vicze1, köszönöm szépen az infókat! én is tartottam tőle, hogy a telefon felől fúj a szél. külön szomorú, hogy a xiaomira jellemző, mert úgy gondoltam, márkán belül veszek valami eldobós telefont.

    Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

Új hozzászólás Aktív témák