Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    megvettem a sennheiser momentum 3 at. A hangja igen érdekes nem minden szempontból jobb mint a jbl everest elite 700. Az egyértelmű hogy olyan hatása van a jbl után mintha kisebb hangfalról nagyobb hangfalra váltott volna az ember. Terjedelmes testes basszusai vannak. Ugyanakkor szerintem magas szegény és rá kellett korigálni az eqalizerrel.(egy 133 ezres eszközről beszélünk ). Kapcsolatot sokkal stabilabban és messzebről tartja . A jbl vicc volt ezen a téren. Számomra érthetetlen hogy a felhasználót arra kényszerítik hogy ki be csukogassa a zsanért mert bár gombbal is kilehet kapcsolni na de bekapcsolni ekkor már sehogy sem lehet. Ilyenkor be kell hajtani a zsanért majd vissza mert képtelen máshogy bekapcsolni. Szerintem ez fog elősször tönkremenni rajta ez a tervezett elavulása. Kényelemre is sokkal kényelmesebb min a jbl. És a hab a tortán hogy ennyi pénzért nincs rá törés és repedés garancia (a jbl is eltört épphogy lejárt a gari róla). ha a felhasználó törésre is szeretné a garanciát mert ezeknél az eszközöknél ez könnyen előfordul még akkor is ha vigyáznak rá - szóval akkor + 15 ezer a díj (média markt biztosítás). A sennheiser nem vállal semmilyen külső hibára hibát csak belsőre

Új hozzászólás Aktív témák