Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GameOverIII

    csendes tag

    Sziasztok!:)

    A segítségeteket szeretném kérni.

    Először is a problémám:
    Magas grafikát igénylő játék közben(még ha le is veszem a grafikájukat a játék beállításában) automata fogja magát a gépem és kikapcsol. Nyílván az ember a videókártya hőmérsékletét veszi elő, de az megvan oldva mint a CPU mint a videókártya hőmérséklete(35-45fok között). A tápom(450W) szerepelt a veszélyes tápok listájában így hát vettem egy jobbat (Delux DDLP-550S 520W) hardveraprón. Igenám csak ennek a tápnak nincs olyan áramszolgáltató kábele ami jó lenne a videókártyámba... Lásd (visszaírtam az illetőnek hogy lenne egy kis problem de még nem válaszolt.) Így hát ötleteltem egyenlőre és az új tápom az alaplapot és a hdd-t viszi a régi tápom meg csak a videókártyába van ugye bedugva. Működni minden működik csak a baj az hogy még mindig leakar állni a gép ha játszom :).

    Another problem: a régi tápom ami veszélyes listán volt az fogta magát a héten és a cd meghajtót ILYEN módon égette ki.

    Olyan van hogy sz*r áramot vezet a vidibe?:D Lehetne olyan hogy blankolás útján átrakom az új tápra azt a csatlakoztatót?

    Adataim:
    -VGA: Gigabyte GeForce 9600GT (GV-NX96T512HP) 521MB
    -Régi tápom 450Wattos(m-tech), Új tápom 520W(Delux)
    -Windows 7 32 bit
    -ASUS AMD Athlon II x2 260 processzor 3,2ghz
    -2giga ram

Új hozzászólás Aktív témák