Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomp

    félisten

    válasz Beniii06 #82816 üzenetére

    De mondhatni muszáj voltam csinálni valamit, hogy tudjak TV-t nézni...
    Nyilván tákolás volt mivel csak hirtelen felindulásból csináltam valamit ami hatására megjavult ideiglenesen.
    Mindig leírtam, hogy az előző technikusi "javítás" nem volt tartós így megtehették volna, hogy az előzőt nyitják újra. De nem. A 2 technikusi kiszállásnál ugyan az az illető jött ki.
    Mivel ráköti az osztó előtti koaxot a mérőre ami ugye földeli a hálózatot már meg is szűnik a hiba. Amúgy mindig mutattam neki és látta is.
    Első mérés osztó mögött: rossz! Osztó előtt: jó! Újra osztó mögött: már itt is jó!
    Akkor ennyi. Hiba elhárítva...
    Legutóbbi kiszállásánál még mutatta is az elvágott földelést miszerint "ennek sem így kellene itt lógnia" Még kérdeztem is, hogy nem kellene esetleg visszakötni? Hááát most nem tudja...
    Modem jelszintjeit is mutatom, hogy a modem is jelzi a nem okés hálózatot. Ő azzal nem tud mit kezdeni, nem szokták nézni a modem jelszinteket nem ért hozzá...
    WTF? :F
    Az biztos ha felhívnak, hogy küldenek egy újabb technikust majd közlöm velük, hogy nem kell a lakásba bejönni mivel NEM itt van a hiba. Nézzék csak végig a hálózatot ha kell küldök NMHH-s szakembert is. Úgy hátha könnyebb lesz kijavítani a hibát! Anno az egyik mobilszolgáltatónál már igénybe vettem az NMHH segítségét és a szolgáltató rögtön kezesbárány lett.

Új hozzászólás Aktív témák