Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz [CS]Blade2 #5130 üzenetére

    Melóba pont ma jött ilyen levél, amiből eleddig nem sikerült kihámozni, hogy pontosan miért is van szükség erre a "szerződéses ajánlatra" (idézve a szövegből)

    A kapott doksi állítása szerint semmiben nem változik a jelenleg érvényben levő szerződés:
    "A gyakorlatban az Ön számára az új szerződés a korábbihoz képest annak alakján túl nem jelent tartalmi változást."

    Lehet nagyon hülye vagyok a témához, de ha nincs változás a szerződés tartalmában, akkor minek újrakötögetni és megszüntetni az érvényben lévőt? :F
    Azt szépen leírogatják, hogy mi nem változik, de arról egy szó sem esik, hogy mi változik, amiért szükséges az újrakötögetés. Unalomból meg csak nem küldözgetnek ilyen leveleket az ügyfeleknek.

    Illetőleg, ha élni kívánunk ezzel a lehetőséggel:

    "Amennyiben az új szerződés ilyen formában történő megkötéséhez Ön nem kíván hozzájárulni, úgy kérjük, hogy azt levelünk kézhezvételét követően szíveskedjék ügyfélszolgálati elérhetőségeinken jelezni."

    , akkor marad a régi szerződés érvényben?

    Írnak egy webcímet, ahol meg lehet nézni az érvényben lévő szerződési feltételeket. Nem kicsit lepődtem meg, mikor hirtelen megláttam, hogy az év utolsó két hónapjában ötször változik :Y

    Na, de a lényeg, hogy valaki tőlem értelmesebb elárulhatná azt, ami az információs levélből kimaradt, miszerint: miért is van szükség a szerződés új alakban történő újrakötözgetésére?

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák