Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz LouiS22 #119821 üzenetére

    "Hibát jelezted?"

    Természetesen.

    Az itteni "törzstagok" tudják, hogy ez egy nagyon-nagyon sok éve tartó kálvária, több tucat!!! szervizes kiszállással, ügyfélszolgálat felé telefonbeszélgetéssel töltött rengeteg órával, személyes reklamációval, levelezéssel, kötbér fizetéssel, kötbér elutasítással, és mindenféle osztók, csillapítók csere-beréjével, 20 féle UPC szervizes 21 féle véleményéről a jelenség okáról, valamint mindig az aktuális UPC szervizes által az előző UPC szervizes munkájának szidalmazásával, végeredményben érdemi megoldás nélkül...

    (Ha esetleg bővebben érdekel, itt a topic-ban a hozzászólásaimra rákeresve látni fogod, hogy nem "csak" 3 éve és most írtam le mindezt.)

    A fenti hozzászólásom csak mintegy "keretbe foglalása" volt ennek az egész történetnek, és annak a "csodálatos" szolgáltatásnak, amit a UPC-től, és immár a Vodafone-tól 30 éve kapok.

    Mindezt még mindig havonta éppen ~2.000-3.000 forinttal többért annál, mint amire itt a topic-ban az ország más részén élő régi, vagy éppen új UPC/Voda előfizetők panaszkodnak, hogy "nagyon magas havidíj"...

    Hidd el... a felhasználók zöme már a történtek a töredékélnél feladta volna!

    Én most jutottam el arra a pontra. Hát így. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák