Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • facan

    tag

    válasz Genius007 #13552 üzenetére

    Nekem is megadták annó, bár ehhez nagyjából félóra kellett :)
    Először még kötötte az ebet a karóhoz a kislyány hogy ez csak új előfizetőknek jár, mivel most ez akciós és egyebek...
    Utána pedig (miután kétszer is "beszélt a felettesével") arra való tekintettel hogy régi előfizető vagyok megadták ugyanazokat a feltételeket amiket az új előfizetők is kaptak abban az időszakban. Letettem a telót már indult is újra a modem :-)
    Sőt abba is belementek, hogy mediacard-dal kapjam változatlanul a HD adásokat mindenféle plusz költség nélkül.
    (Én Trio XL-re fizettem elő amúgy, elméletileg ott csak mediabox a választható opció)

    A digitális csatik "bekötése" már nem volt ilyen egyszerű, mert szűrő volt fenn az oszlopon (mivel nem volt TV előfizum előtte, csak net és teló), de egy délelőtt plusz oszlopra felmászós délután megoldódott ez is. Egyszerűen átkötötte a bejövő kábelt egy másik portra. Azóta is ott vigyorog fenn a szűrő árván az üvegkábelen lévő elosztó egy portjában... :-)
    Az akciós időszak már letelt azóta, így a 240-es netért +2000HUF-ot számláznak havonta.
    Teljesen korrekt volt kis számlázási zűrt leszámítva az elején, de a második hónappal azt is tisztázták.

    Szóval ne hagyd magad! Alkudozz és próbáld meg elérni hogy beszéljen a felettesével :-)

    Szerintem maximálisan megértőek és segítőkészek! Velem legalábbis mindig így jártak el.

Új hozzászólás Aktív témák