Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Pepe_

    csendes tag

    válasz kabelmania27 #123513 üzenetére

    Szia! Köszi a tippet!
    Én is gondoltam már rá, hogy amíg amúgy sincs TV a gyerekszobákban, addig igazából felesleges a 4-es osztó, de úgy voltam vele, hogy eddig is elvolt hibátlanul a rendszer így is, akkor minek variáljam?
    Egyébként ez vajon indokolhatja az újraindulásokat?
    Pláne úgy, hogy 2021.10.xx - 2022.03.23 közt, illetve 2022.04.28-2022.09.14 közt ugyanezekkel az hardver elemekkel nem volt újraindulgatás. (illetve korábban sem az elmúlt sok-sok évben)
    A 4-es osztó cseréjére konkrétan rá is kérdeztem a szerelőre mikor kint volt, megmérte, megnézte, azt mondta, hogy kiveheti, de igazából tök mindegy, mert jó a jel. És hogy ennél sokkal-sokkal szarabb jelnél is hibátlanul megy másnál a net.
    (csak ugye azt nem értik meg leginkább, hogy míg átlag felhasználóknál akik a modem Wifi-jét használják esténként mikor hazaérnek melóból, azok pl. észre sem veszik a napközbeni, vagy akár az éjszakai újraindulásokat.) Bár a Vodafone TVBox-uk, nekik is biztos rinyál hogy "nincs információ".....

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z370 HD3P, Intel Core i7-8700K, Kingston HyperX Predator 3200Mhz DDR4 (2x8GB), Gigabyte AORUS GeForce® GTX 1060 6G, Antec P280, Zalman ZM770-XT, Samsung SSD 960 EVO NVMe M.2 250GB, 19Tb WD Red, Leadtek PVR3000

Új hozzászólás Aktív témák