Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz Parci #442 üzenetére

    a faq-ból nem egyértelmű, hányszor lehet hosszabbítani? sokszor vettem már oly terméket /és adtam is már el olyat/, ami több hónapon keresztül volt hirdetve. egyszerűen bizonyos holmik használt kereskedelme lassú.

    megértem azt is, ha ki akarjátok szűrni az állandó (=már-már üzletszerű) hirdetéseket is, nem csak az elfelejtetteket, de akkor inkább olyan szabály legyen, hogy (árat leszámítva) hányszor lehet szerkeszteni egy hirdetést, de a 4 (vagy akármennyi hét) az utolsó up-tól számítódjon.

    ha esetleg a 4 hét hosszabbítás akárhányszor megismételhető a (4 hét türelmi időszakban), akkor nem szóltam. bár akkor is jó lenne, ha már a harmadik héten jelezhetném, kelleni fog a következő 4 hét is, ne kelljen lesben várnom, hogy elérhető legyen a hosszabbítás.

    (jelenleg egyetlen hirdetésem van fenn. kb. havi egy érdeklődő van rá, eddig még egyik se volt megfelelő ajánlat. ha nyolc hetente újra fel kéne vennem, akkor valszeg hagynám a fenébe egy idő utána és az Nektek is és nekem is rossz.)

    szerintem is szebb volt a régi, de amíg olvasható, addig annyira nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    válasz Parci #637 üzenetére

    #606-ra rá tudnátok nézni?

    + visszajátszani régi hirdetéseket az új rendszerben az új rendszer kijátszásának/csalásnak számít? (tehát pl. megbeszélem a korábbi partnerrel, akinek adtam és akitől kaptam pirosat, hogy újra lejátsszuk a vételt az új felületen is)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    felteszem még egyszer utoljára, mert nem tudom, hogy csak átsiklottak az illetékesek felette, vagy szándékosan nem akarnak (még) válaszolni.

    ezekre kaphatnék reakciót az adekvát emberektől?

    devilke
    szerintem ez így nagyon korrekt, ha a két fajta privát szét is van választva. egyből javulna az egyezkedések színvonala

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    kieséses alapon azt hiszem ez a legjobb topik a témának. nem lehetne azt megoldani, hogy aki a hardveraprón csalási ügybe keveredik az nem kitiltásra kerül (legalábbis nem első körben), hanem a csak a hirdetési joga függesztődik fel. így ha több embert megkárosított (akár önhibáján kívül), de rendezni akarja, akkor mégis könnyebb felvenni vele a kapcsolatot.

    aztán ha rendezi a dolgokat, akkor akár vissza is kaphatja a hirdetési jogát, esetleg úgy, hogy az adatlapján ottmarad, hogy korábban meg lett vonva tőle. (ez nem ugyanaz, mint a feketepontos rendszer, mert itt egy harmadik fél, egy moderátor is igazolja, hogy nem volt korrekt.)

    + ezekből az emberekből lehetne egy rss feed-et, vagy valami up-to-date értesítőrendszert létrehozni, így ha valakivel van egy folyamatban lévő üzletem és hirtelen felkerül erre a listára, akkor tudhatom, hogy én is a követelők közé tartozom és nem úgy derül ez ki, hogy mikor már hetek óta nem válaszol, akkor látom az adatlapján, hogy már rég ki van tiltva. (és kezdhetem vadászni az egyéb elérhetőségét a gyereknek.)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    válasz Kalandor #3281 üzenetére

    akár az avatar-ján is megjelenhetne egy nagy vörös felkiáltójel.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    Nem érzem korrektnek a régi értékelések konvertálását. Anno belefutottam egy idióta vevőbe. Most nem megyek bele a részletekbe, de direkt nem hagytam neki, hogy értékeljen. Erre a modik megnyitották neki az értékelést (ami egyébként nem lenne baj, csak előtte azért nekem is írhatott volna a modi, hogy egyáltalán volt-e adásvétel, meg mégis mi történt...)
    Emiatt nem vettem meg azóta a prémium tagságot egyébként. (A bevezetés után nem sokkal megvettem egyszer, majd jött ez.)

    A lényeg, hogy az 5 értékelhető dologból 4-et nem értékelt egyre adott negatívat. Ekkor megkerestem én is modikat, hogy ez hogy van, hogy ha a vevő nem néz meg, hogy mit vásárolt (egy ezer ft-os tételről van szó egyébként), akkor miért neki áll feljebb. (És azt mondták, hogy nem tudnak ezzel mit kezdeni, adhatok én is neki egy feketét...)

    A lényeg az, hogy egy tranzakcióm volt, amire tulajdonképpen 1/5 negatív értékelést kaptam, Mert egyébként minden a megbeszéltek szerint zajlott, csak utólag rájött, hogy nem nézte meg, hogy mit vesz (és ha nem azzal nyitott volna, hogy szándékosan vertem át, még vissza is vettem volna). De mivel szerencsére az összes többi alkalommal értelmes emberekkel üzletelek ezért a régi hadveraprón 177 piros mellé volt 1 fekete, amit már csak 4k-n mutatott a kis csúszka. szóval már nem zavart annyira.

    Most a konvertálás után ugyanez 39 zöld és 1 fekete. Kicsit aránytalan. (Az kevésbé zavar, hogy a 177-ből lett 39, az igen, hogy az 1 feketéből is maradt 1.)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Aktív témák